Dovoľujeme si vám dať prednostne do pozornosti zahájenie predaja pobytov so štátnou účelovou dotáciou pre nepracujúcich dôchodcov SR.


Čerpanie dotácie MPSVR SR na podporu rekondičných aktivít v súlade s § 6 ods. 1 písm. b) a ods. 5 zákona č. 544/2010 Z. z. je zabezpečované prostredníctvom KOZ SR.


Rekreačné pobyty sú realizované v hotelových zariadeniach SOREA spol. s r.o. ( Bratislava, Nízke Tatry, Vysoké Tatry a Spiš ) a Hotela Zámok Topolčianky.


Prvý možný termín nástupu na pobyt je 7.4.2019

Čo ponúkame ? Rekreačné pobyty od 127,00 €!

7 dní / 6 nocí - ubytovanie s PLNOU PENZIOU ( raňajky - obedy - večera ) a DPH v cene pobytu !  Informačný leták a cenník pobytov je v prílohe.

Pobytu so štátnou účelovou dotáciou je možné zúčastniť sa len jeden krát počas príslušného kalendárneho roka ! V rámci pobytu sú v ponuke ďalšie bonusy v závislosti od hotelov a lokality.

Spolu s vnúčaťom

Vo všetkých hoteloch SOREA platí ZĽAVA:

✔1 dieťa do 7,99 rokov na prístelke, alebo spoločnom lôžku pri 2 plne platiacich ŠUD klientoch v dvojlôžkovej izbe so 100% zľavou z ceny pobytu s plnou penziou

 
V hoteli SOREA MÁJ, SNP a ĎUMBIER platí ďalšia ZĽAVA:

✔1 dieťa do 7,99 rokov pri 1 plne platiacom ŠUD klientovi v JEDNOLOŽKOVEJ IZBE so 100% zľavou z ceny ubytovania ( povinný príplatok za stravu pre dieťa podľa platného cenníka )

 
V hoteli Zámok Topoľčianky platí ZĽAVA:

✔1 dieťa do 10 rokov  na prístelke, alebo spoločnom lôžku pri 2 plne platiacich ŠUD klientoch v dvojlôžkovej izbe so 100 % zľavou z ceny pobytu s plnou penziou

Hotelová spoločnosť SOREA a hotel Zámok Topoľčianky Vám prajú krásne zážitky v našich zariadeniach !

www.sorea.sk
www.zamok-topolcianky.sk

Wellness a relaxačné pobyty v hoteloch SOREA

HORE