OSLAVUJTE SPOLU S NAMI !  

25 rokov hotelovej spoločnosti SOREA a 20 rokov knižnej tvorby pre ženy od Emmy Tekelyovej
sme spojili do zážitkových EXTRA VÍKENDOV PRE ŽENY.

Už v marci 10.3.2018 sa môžete tešiť na 1.besedu s úspešnou autorkou kníh Emmou Tekelyovou vo Welness  Hoteli *** SOREA TRIGAN, kde má pre svojich hostí pripravené motivačné rozprávanie Vek je len číslo, krst jej najnovšej knihy Tvárová gymnastika spojenú s predajom, autogramiádou, fotením a tombolou o hodnotné ceny ( kozmetické balíčky VINEA, hlavná cena robotický vysávač iRobot Roomba 966 ).

Čo vás ešte čaká ?
kozmetický minikurz s Mary Kay, zacvičíte si aj tvárovú gymnastiku , ochutnáte z koláčikov od ktorých sa nepriberá, neobmedzený vstup do hotelového WELLNESS SVETA REGENERACIE A ODDYCHU, bufetové raňajky a večere ( samé zdravé dobroty ), relaxačný balíček pre každú osobu, ubytovanie s výhľadom na tatranské štíty ...

Kto má záujem - nech sa čo najskôr prihlási - počet voľných miest je obmedzený!  kontakt:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
A komu tento termin nevyhovuje ? Sledujte našsu webovú stránku a facebook spoločnosti SOREA, kde sa dozviete bližšie informácie o ďalších termínoch.

Hotelová spoločnosť SOREA vstúpila začiatkom roka 2018 do  jubilejného 25 roku pôsobenia na trhu cestovného ruchu. Úspešný rozvoj a neustále zvyšovanie hodnoty značky opäť ocenila aj Komisia expertov Brand Coucil Superbrands, ktorá udelila spol. SOREA cenu Slovak Business Superbrands Award 2017 aj 2018!   Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach, ako aj pri výbere dovolenky na Slovensku.

25 rokov sme tu s vami, oslavujte spolu s nami !

Ďakujeme !

--
Ing. Torokova Beata, obchodny a marketingovy riaditel
Riaditelstvo spolocnosti SOREA,
Odborarske nam. 3, 815 70 Bratislava, SR
tel: +421/2/50239170   fax: +421/2/55565806
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.                   www.sorea.sk


SOREA, spol. s r.o., Odborarske nam. 3
815 70 Bratislava, SR

Mozaika zimných wellness pobytov

Extra víkendy pre ženy

 

HORE